Digitální tisk, digitální tisková zařízení

Přemýšlíte jak snížit cenu externích tisků? Zastarávají vám tiskoviny na skladě? Tisknete na ofsetu větší objemy, než potřebujete jen kvůli ceně? Objevte výhody, které vám nabízí moderní digitální tisk!

Digitální tisk je šikovná technologie, ideální pro výrobu malonákladových tiskovin, jako jsou: letáky, prospekty, brožury, vizitky a další. Současný digitální tisk nabízí vyšší efektivitu, vyznačuje se flexibilitou a proto dnes často nahrazuje zbytečně drahý ofsetový tisk.
U ofsetového tisku je známou nevýhodou drahá příprava před tiskem: kalkulace, zpracování dat, příprava výroby, příprava desek. Přitom cena této přípravy je stejná bez ohledu na množství tisků. Platí pravidlo: Čím více tisků, tím nižší cena za jednotku. U menších objemů tiskovin se proto ofsetový tisk rozhodně nevyplatí.
Naopak digitální tisk žádnou složitou přípravu nevyžaduje. Omezuje se pouze na kontrolu tiskových dat a vyřazení grafiky na formát tiskového média. Příprava na digitální tisk je tedy podstatně rychlejší a zároveň levnější. Cena výtisku je přitom stejná bez ohledu na množství.

Digitální tisk - hlavní výhody na 1. pohled:

 • Levná a snadná příprava tisku.
  Digitální tisk vyžaduje pouze kontrolu dat a vyřazení grafiky.
 • Jednoduchá obsluha.
  Ovládání je intuitivní a podobné běžným kancelářským strojům.
 • Tisk libovolného množství a snadný dotisk.
  Díky stejné ceně výtisku, bez ohledu na množství, nemusíte předem odhadovat přesné počty. Dotisk je opět ze stejnou cenu a ve stejné kvalitě.
 • Není nutné tisknout na sklad.
  Často materiál na skladě zastará dříve, než se dostane k zákazníkovi. Ne však u digitálního tisku, který umožňuje tisknout jen potřebné množství.
 • Co výtisk, to originál.
  Digitální tisk nabízí personalizaci bez zvýšených tiskových nákladů: oslovení, adresa nebo jakákoliv další informace.
 • Možnosti dokončování.
  Dokončování in-line ušetří čas, výsledkem je již hotový materiál. Využít lze vazbu V1, brožuru V2, V3, dvojsklad, dopisní trojsklad, děrování atd.

Produkční digitální tiskové stroje Konica Minolta

Tiskněte efektivně na vlastním digitálním stroji!

Pokud vás zaujaly výhody digitálního tisku, pak vlastní produkční zařízení pro digitální tisk, je správnou cestou, jak snížit náklady a zvýšit flexibilitu i tiskové možnosti.
Dodáváme produkční digitální tiskové stroje Konica Minolta, včetně aplikací pro správu a řízení tisku či zajištění autorizovaného servisu. Poskytujeme profesionální poradenství při výběru stroje, klientům individuálně navrhujeme optimální tiskové řešení.

PRO BEZPLATNOU KONZULTACI A PŘEDVEDENÍ STROJŮ
Volejte: 235 361 158, nebo pište na: info@arcooffice.cz

Výsledkem konzultace je návrh efektivního tiskového řešení pro vaše konkrétní potřeby. Předvedení strojů, nezávazná kalkulace a zhotovení vzorků zdarma z vlastních dat, je samozřejmostí.


Pronájem digitálních tiskových strojů Konica Minolta

S pronájmem získáte řadu dalších výhod a garancí

Překážkou pro tisk na vlastním digitálním stroji někdy bývá výše investice. Velmi snadným řešením je pronájem digitálních tiskových strojů - operativní leasing, kdy je investice rozložena až do 60ti měsíců. Nezatěžujete své cash-flow a můžete ihned využít všechny přínosy digitálního tisku. Po uplynutí smlouvy lze tiskový stroj za zůstatkovou hodnotu výhodně odkoupit.

Servisní smlouva - dlouhodobá garance ceny výtisku

Servisní smlouva přenáší zodpovědnost se správou stroje na náš profesionální servis, platíte jen za výtisky, které zhotovíte.

Ať už uvažujete o pořízení digitálního tiskového stroje určeného pro tisk pro vlastní potřebu nebo pro jejich další prodej, důležitým základem je ekonomická kalkulace s pevně stanovenou vstupní cenou. Servisní a materiálová smlouva je založena na pevné a dlouhodobě garantované ceně za zhotovený výtisk.

Cena za výtisk zahrnuje:

 • Originální spotřební materiál a náhradní díly.
 • Prodlouženou záruku.
 • Profesionální kompletní údržbu a seřizování stroje.
 • Garanci na kvalitu výtisků a funkčnost stroje.
 • Garantovaný čas servisního zásahu.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o produkčních digitálních tiskových strojích Konica Minolta. Stroje včetně příslušenství vám rádi předvedeme a na základě našich zkušeností doporučíme vhodné řešení.