O nás

Je mnoho společností a firem, které nabízejí ideální řešení. Jen některé však mají Tiskárny, kopírky, multifunkce, prodej, servis, pronájemdostatečné zázemí, dostatek znalostí a zkušeností na to, aby Vám mohly poskytnout skutečně to nejlepší. Firma ARCO OFFICE s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem nabízet zákazníkům v Praze a Středočeském kraji komplexní tiskové řešení v oblasti kopírovací, telekomunikační a kancelářské techniky. V současné době poskytujeme naše služby v rámci celé ČR.


ARCO OFFICE s.r.o., ELITE partner společnosti KONICA MINOLTA

Jména našich dodavatelů dokazují, že se snažíme zákazníkům poskytnout opravdu to nejlepší. ARCO OFFICE s.r.o. je nejen autorizovaným partnerem firmy KONICA MINOLTA, která představuje na trhu kopírek, tiskáren a multifunkcí absolutní špičku, ale i jejím prodejním a servisním ELITE partnerem. Dalším dodavatelem multifunkcí, faxů a tiskáren je neméně renomovaný DEVELOP, HEWLETT PACKARD a CANON. U skartovacích strojů pak MARTIN YALE a REXEL.


Kopírky, tiskárny a multifunkce KONICA MINOLTA

V naší nabídce si vyberete od základních typů kopírek, tiskáren a multifunkcí, až po velmi výkonná zařízení pro náročný provoz. Tiskárny, kopírky, multifunkce, prodej, servis, pronájemS našimi zařízeními stačí nastavit Váš požadavek, a o vše dál již bude postaráno. Ať už se bude jednat o sešívání, děrování, ohyb či tvorbu brožury z dokumentu, to vše je pro naše stroje hračkou. K efektivnímu rozhodování Vám budou nápomocni naši speciálně vyškolení obchodní konzultanti, kteří Vám navrhnou vhodné řešení včetně dokončovacích operací, se kterými ušetříte svůj čas. Nejčastěji zákazníci využívají službu pro bezplatnou analýzu tiskového prostředí, která dokonale zmapuje Vaši stávající situaci ve společnosti, a díky tomu Vám budeme schopni navrhnout co nejúspornější a efektivní nové řešení.


Nevíte si rady? Poradíme Vám a pomůžeme najít ideální řešení!

Z naší dlouholeté praxe vyplývá, že Vám dokážeme poradit a dodat tiskové řešení, které ke své každodenní práci v kanceláři opravdu potřebujete. Neváhejte nás kontaktovat.

Dovolujeme si Vás seznámit s produkty, které zpříjemní Vaše každodenní starosti: