Pronájem kopírek, tiskáren a multifunkcí

Pronájem kopírek, multifunkcí nebo pronájem tiskáren je v současnosti nejvýhodnější řešení, jak financovat pořízení kancelářské techniky. Hlavní přednosti pronájmu jsou rovnoměrné rozložení nákladů, jejich transparentnost, prodloužená záruka až na 5 let či přenesení zodpovědnosti za provoz techniky na odborného dodavatele.

ARCO OFFICE se specializuje na pronájem tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení Konica Minolta. Při pronájmu poskytujeme komplexní služby, od odborného poradenství pro optimální výběr tiskové techniky, přes sjednání individuálních podmínek splátek, až po autorizovaný servis. Poskytujeme nejen pronájem kopírek, tiskáren nebo multifunkcí. Pronajmout si můžete také pokročilé aplikace pro usnadnění práce s dokumenty. Jde o užitečné nástroje, které umožňují efektivně spravovat a optimalizovat firemní tiskové prostředí.

Objevte všechny výhody pronájmu!

 • Okamžité pořízení a nasazení techniky s minimální vstupní investicí.
 • Měsíční pronájem za pevně garantovanou cenu na celé období pronájmu.
 • Rovnoměrné rozložení pořizovacích nákladů a odpisů na delší období.
 • Dobu pronájmu si můžete sami určit na 36, 48 nebo 60 měsíců.
 • Prodloužená záruka na tiskárnu, kopírku nebo multifunkci až na 5 let.
 • Pronájmem získáte kvalitní tiskové řešení, snížíte provozní náklady a zvýšíte efektivitu.
 • Po celou dobu je v ceně pronájmu profesionální servis kancelářské techniky, včetně dodávek originálního spotřebního materiálu a náhradních dílů.

Během pronájmu vám garantujeme bezstarostný provoz na 100%

Jak poskytujeme zákaznickou péči, servis a dodávky spotřebního materiálu?

Pronájem kancelářské techniky zahrnuje kompletní servisní péči, kterou poskytuje náš autorizovaný servis Konica Minolta. Provádíme instalaci techniky u zákazníka, pravidelnou údržbu, seřízení, opravy, výměny náhradních dílů, dodávky spotřebního materiálu a další.

S pronájmem kopírky, tiskárny nebo multifunkce automaticky získáte Servisní a materiálovou smlouvu, která vám garantuje profesionální servisní služby v režimu - vše v ceně za výtisk.
Jde o transparentní způsob, neboť pevně stanovená částka za výtisk zahrnuje úplně všechny provozní náklady:

 • Originální spotřební materiál a náhradní díly.
 • Dodávky kvalitního kancelářského papíru Konica Minolta.
 • Servisní zákroky a pravidelná údržba.
 • Přednostní reakční doba ze strany autorizovaného servisu na vaše požadavky.
 • Garance bezporuchovosti s minimalizací rizik. Dodání náhradní techniky u závažnější poruchy.
 • Zaškolení obsluhy a technická podpora na pronajatou kopírku, tiskárnu nebo multifunkci.

Mám zájem o pronájem kopírky nebo tiskárny - jak postupovat?

1. Techniku budete využívat několik let, proto se určitě vyplatí nepodcenit její správný výběr. Investujte čas do bezplatné konzultace nebo analýzy tiskového prostředí. Výsledkem je odborné zhodnocení současného stavu, analýza vašich potřeb a návrh optimálního tiskového řešení. Správným výběrem uspoříte náklady a vaše práce bude efektivnější.

2. Bezplatné zpracování smlouvy je dalším krokem při sjednání pronájmu. Optimální rozložení splátek si můžete individuálně přizpůsobit vašim potřebám. Smlouvu o pronájmu můžete uzavřít na 36, 48 nebo 60 měsíců.

3. Dodání a instalace vybrané techniky Konica Minolta včetně doplňků následuje po sjednání smlouvy o pronájmu. Standardně poskytujeme bezplatné zaškolení obsluhy. Novou tiskárnu, kopírku nebo multifunkci tak můžete začít ihned využívat.

4. Po uplynutí smlouvy o pronájmu si můžete vybrat ze dvou možností:

 • Odkup tiskárny, kopírky nebo multifunkce za zůstatkovou cenu, která je obvykle 1 000 Kč.
 • Výměna pronajaté techniky Konica Minolta za novou.

UŽITEČNÉ TIPY PRO VÁS

Moderní tisková zařízení Konica Minolta neslouží pouze jako kopírky, tiskárny, multifunkce nebo skenery. Mohou být propojeny s aplikacemi pro efektivnější a snadnější práci s dokumenty.

Seznamte se s možnostmi, jak vám tyto aplikace mohou pomoci:

Zadáváte tisk materiálů externím dodavatelům?

Zjistěte vše o výhodách digitálního tisku a možnostech pronájmu vlastního produkčního tiskového stroje s digitální technologií.