840 740 840

Evidence výsledků covidtestů

COVIDTEST – aplikace pro evidenci výsledků testů na COVID-19

Usnadněte si evidenci výsledků testů na COVID-19  a pomozte svému back-office zvládnout současnou situaci jednoduchou evidencí a vykazováním výsledků testů s technologií Microsoft.

Na uživatelské straně je snadné zadání na pár kliků v mobilu nebo na počítači, na druhé straně vznikne pro back-office bezpečně uložený a stále aktuální seznam, plně v souladu s pravidly GDPR. S ním může třeba HR dále snadno pracovat, ať už pro vlastní rychlý přehled, nebo pro jednodušší vykazování testů vůči pojišťovně.

Mám zájem

Aplikace umožňuje

  • Zaznamenat výsledek testu na 3 kliknutí
  • Získat okamžitý přehled o výsledcích a průběhu testování
  • Vést evidenci dle vládního opatření snadno, bezpečně a v souladu s GDPR
  • Evidovat zdravotní pojišťovnu testovaného výběrem ze seznamu
  • Zjednodušeně vykazovat testy k proplacení zdravotní pojišťovnou
  • Evidovat externí testy, připojit k výsledku soubory či textový popis (výsledek ext. testu)
  • Zaznamenat datum, čas a uživatele, který záznam výsledku provedl  

 

Vzhled aplikace

Aplikace má uživatelsky komfortní, přehledné rozhraní. Po vyplnění všech povinných informací a odeslání výsledku se záznam uloží do seznamu na SharePointu, který má nastavená všechna potřebná oprávnění podle požadavků společnosti.

Na potvrzovací obrazovce může uživatel jedním klikem na tlačítko „COVID portál“ zkontrolovat aktuální znění opatření na oficiálním webu Covid Portál | Vládní opatření lidskou řečí (gov.cz):

Nároky na prostředí

Aplikace je dostupná prostřednictvím webového prohlížeče nebo na mobilních telefonech se systémy Android a iOS. Záznam mohou provádět jak sami zaměstnanci, tak pověření pracovníci, např. recepce nebo závodní lékař. Uživatelé k záznamu potřebují licenci Microsoft 365 (dříve Office 365) s oprávněním využívat Power Apps a SharePoint.

Způsob dodání

Časová náročnost instalace je cca 4 hodiny. Dodavatel provede administrátora zákaznického Microsoft Tenantu postupem instalace aplikace. Společně provedou parametrizaci aplikace (např. doplnit logo společnosti, použít firemní barvu či změnit rozmístění prvků).

Cena aplikace

Pro konkrétní nabídku nás, prosím, kontaktujte. Cena obsahuje komplet řešení, tedy jak aplikaci pro neomezený počet uživatelů, tak technickou konzultaci a podporu během instalaci.