840 740 840

Řízení a správa dokumentů

Možná občas řešíte problém, že nevíte, kde se nachází faktura, kterou chcete schválit (občas se i ztratí), v jakém stavu je určitá žádost nebo, že po firmě kolují tři odlišné verze jednoho dokumentu. Pokud tento stav poznáváte, řešením je systém pro elektronický oběh dokumentů M-Files. Nástroj, který umožní digitálně schvalovat, sdílet, archivovat a vyhledávat dokumenty. M-Files je vhodné pro digitální správu všech důležitých dokumentů pro vaší firmu. Výsledkem nasazení je zrychlení a zpřehlednění firemních procesů, snížení chybovosti při sdílení informací a zvýšení produktivity.

Snadná implementace a používání

M-Files využívá Průzkumníka Windows jako základní prostředí. Uživatelé se snadno a rychle ve známém prostředí orientují, a to i díky plné podpoře češtiny.

Sdílení dokumentů a bezpečnost

Řízení viditelnosti dat, skrytí těch citlivých a pravidla pro uživatelská oprávnění. Vše je možné nastavovat pomocí pokročilých přístupových práv. M-Files automaticky plánuje zálohování veškerých dat.

Verzování a historie dokumentů

M-Files automaticky uchovávají a sledují veškeré verze a historii dokumentů. Vždy je jasně identifikovatelné kdo, co a kdy změnil. K jakékoliv verzi dokumentů se lze vrátit.

Rychlé hledání a dynamické pohledy

M-Files umožňují okamžitě vyhledat jakýkoliv dokument jednoduchý zadáním klíčového slova nebo pomocí třídících kritérií. Stejný dokument je dostupný z mnoha dynamických pohledů bez nutnosti tvořit kopie.

Přístup odkudkoliv

Veškeré dokumenty jsou dostupné kdykoliv přeš vzdálený přístup do M-Files pomocí webového rozhraní nebo přes mobilní aplikaci pro platformu Android, iOS a Windows Phone.