840 740 840

Pronájem tiskáren a tiskových strojů

S naším pronájmem tisknete levněji, komfortněji a bez starostí s provozem stroje.

Začněte konečně šetřit náklady na provoz firmy. Nechte si od nás vytvořit kalkulaci na pronájem tiskárny. Kromě finanční úspory a rozložení nákladů získáte také moderní tiskové zařízení a silného partnera, který převezme zodpovědnost za chod stroje.

Doporučíme vám tiskárnu na míru s ohledem na prostory, nároky na tisk a požadavky na výbavu.

Mám zájem

Proč je pronájem tiskárny výhodnější?

Ve firmě se dnes bez tiskárny nebo kopírky neobejdete. Patří k neodmyslitelným prvkům výbavy každé kanceláře. V mnoha případech se však pořizovací náklady na vhodné zařízení vyšplhají až do řádu vyšších desetitisíců, ne-li ještě více. K tomu je třeba počítat s pravidelnou údržbou a servisem prostřednictvím externí firmy. Nabízíme řešení tohoto problému díky pronájmu tiskárny, který nejen šetří pořizovací náklady na celý stroj, ale také Vám k němu poskytneme kompletní servis, údržbu a poradenství. Analyzujeme tiskové prostředí Vaší firmy a snížíme cenu tisku na naprosté minimum se zachováním potřebného výkonu.

Co vám pronájem přinese?

  • Snížení nákladů na tisk až o 60%
  • Přenesení zodpovědnosti za provoz
  • Okamžité nasazení moderního stroje
  • Rovnoměrné a snadno kontrolovatelné náklady
  • Garantovaná cena výtisku zahrnující všechny služby a dodávky

Naši spokojení klienti mají v pronájmu

Konica Minolta bizhub C3300i

Novinka z řady i-Series – výkonná a skvěle vybavená barevná tiskárna s levným provozem. Barevný pomocník s novým tiskovým řadičem Emperon pro věrné podání barev, paměť 3 GB pro rychlé zpracování úloh, oboustranný tisk a síťové připojení. Přičteme-li tisk z mobilních zařízení, paletu volitelných doplňků a široké možnosti zabezpečení dat a autentizace uživatelů, dostaneme vše, co může být od tiskárny pro pracovní tým vyžadováno. Pronájem tiskárny Konica Minolta bizhub c3300i

Více informací o C3300i

 

 

 

 

 

Budoucnost kancelářského prostředí se skrývá v perfektní ovladatelnosti, kontrole nákladů na provoz a hlavně šetrnému zacházení k životnímu prostředí. Pronájmem tiskáren z naší nabídky se stanete členy rodiny se silným zázemím, která ví co dělá, má jasné priority a myslí na přírodu. Právě tiskárny od Konica Minolta tuto vizi významně naplňují. Mějte s námi pod kontrolou náklady, celkový provoz a pozitivní dopad na ekologii.

Spolehlivé tiskárny Konica Minolta

Díky našemu elitnímu partnerství Vám můžeme poskytnout to nejlepší z řady tiskáren a kopírek Konica Minolta. Svou nabídku pravidelně aktualizujeme, máme tedy k dispozici vždy ty nejmodernější stroje a technologie. Pronajmout si lze tiskárnu dle formátu (A3, A4) nebo dle výbavy, kterou potřebujete. Celým procesem výběru, dodání, servisu a poradenství Vás provedeme. Stačí, když nám řeknete své nároky na tiskárnu, my pro Vás najdeme nejvhodnější řešení, zajistíme výhodnou cenovou nabídku, připravíme všechny potřebné dokumenty a poté tiskárnu dodáme, nainstalujeme a proškolíme Vás pro její použití.

Jak pronájem realizovat?

  1. Poptejte konkrétní zařízení nebo využijte naší konzultace.
  2. Zašleme vám cenový návrh
  3. Připravíme návrh smlouvy
  4. Zařízení dodáme a zprovozníme

 

Doporučujeme k pronájmu

Konica Minolta bizhub C257i

Nejdostupnější barevná A3 multifunkce Konica Minolta, která přináší téměř všechny skvělé funkce známé z vlajkových lodí bizhub řady i-Series. Ať se již jedná o novou logiku ovládání po vzoru smartphonů, vysokého výkonu či množství skvělých funkcí. Tiskněte přímo z mobilních zařízení,  začněte využívat ekosystém užitečných kancelářských aplikací nebo při skenování převádějte dokumenty přímo do formátu Word, Excel nebo prohledávatelného PDF.

Konica minolta c257i

Více informací o C257i